План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 23 вересня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 23 вересня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання в області Комплексної програми підтримки малого підприємництва у Полтавській області.

2. Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні та Полтавській області.

3. Про актуальні завдання та напрямки оптимізації надання правової допомоги населенню області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.30

Участь у семінарі для сільських, селищних голів, секретарів сільських, селищних рад, державних службовців райдержадміністрацій, голів та членів громадських рад при адміністраціях на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

Пругло О.Є.,

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області

11.00

Зустріч-дискусія з Представництвом Європейського Союзу в Україні щодо можливостей та перспектив розвитку регіонів.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

15.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Виховання громадянина-патріота України під час реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки”.

Департамент освіти і науки

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Полтавському районі.

10.00

Виїзне засідання робочої групи обласного комітету доступності з питань безперешкодної доступності для осіб з інвалідністю до території, будівель і приміщень Медичного центру ВВ МВС України „Нові Санжари”.

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Офіційне відкриття Національного наукового філософсько-керамологічного симпозіуму „Естетика буття. Діалоги епохи і культури”.

12.00

Участь у Всеукраїнській нараді з проблемних питань питної води на запрошення підкомітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

12.00

Спільне виїзне засідання-семінар відділу навчання географії та економіки Інституту педагогіки НАПН України, кафедри географії та методики її навчання Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського на тему: „Науково-методичне забезпечення навчання географії в основній школі”.

Департамент освіти і науки

9.00

Національний науковий філософсько-керамо-логічний симпозіум „Естетика буття. Діалоги епохи і культури”.

10.00

Нарада з питань організації виконання виконавчого провадження КП ПОР „Полтававодоканал”.

10.00

Засідання координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.,

Служба у справах дітей

11.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Відкриття документальної виставки з нагоди 80-ї річниці створення Полтавської області.

Державний архів Полтавської області

14.00

Вернісаж та нагородження переможців Українського бієнале  художньої  кераміки  імені  Василя  Кричевського.

10.30

Відкритий кубок області з кіокушин карате у розділі „Куміте” та „Ката”.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

12.00

Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу та тайського боксу

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації