План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 24 травня 2015 року

15.05.2015

План основних заходів облдержадміністрації на 18 – 24 травня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання Указу Президента України від 14.11.2014 № 876/2014 щодо запровадження комерційного обліку теплопостачання в житловому фонді області.

2. Про виконання доручення голови облдержадміністрації, даного на щотижневій нараді 06.04.2015, щодо стану готовності захисних споруд, найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення до застосування за призначенням.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації.

Пругло О.Є.

13.30

Семінар з обміну досвідом на тему: „Кращі практики місцевого самоврядування у сферах співпраці влади та громади, розвитку місцевих ресурсів, залучення інвестицій”.

Головко В.А.,

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань впровадження першого етапу демонстраційного об’єкту високої енерго-ефективності на базі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

9.00

Особистий прийом громадян головою облдерж-адміністрації.

10.00

Участь у селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань посіву ярих культур, в тому числі гречки та підготовки до проведення міжнародної агропромислової виставки „Агро-2015”.

11.00

Засідання конкурсної комісії з визначення виконавця обласної Програми сільсько-господарської дорадчої діяльності на період до 2015 року, що фінансується з обласного бюджету.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань співробітництва між підприємствами нафтогазового комплексу області, Полтавською обласною державною адміністрацією і Полтавською обласною радою щодо розвитку нафтогазового комплексу, соціальної інфраструктури Полтавської області та зміцнення обороноздатності держави.

Пісоцький А.А.

10.00

Пряма телефонна лінія з читачами газети „Вечірня Полтава”.

10.00

Відкриття обласної спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

14.00

Нарада з питань надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва у місті Полтаві та Полтавському районі учасникам антитерористичної операції на Сході України та сім’ям загиблих воїнів АТО.

травня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

11.00

Засідання обласного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови  облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань дотримання автомобільними перевізниками вимог чинного законодавства України в транспортній галузі та легалізації пасажирських перевезень.

Пісоцький А.А.

15.00

Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації з питання розгляду проекту схеми планування території Миргородського району.

травня 17.00

Засідання „круглого столу” – Громадського форуму на тему: „Про концепцію художнього образу пам’ятного знаку для увічнення подій та Героїв Майдану”.

травня 18.00

Участь керівника апарату облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

Білокінь М.І.

травня

Мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки Голові Директорії, Головному отаману військ УНР С.Петлюрі з нагоди річниці з дня його народження.

Заступники  голови облдержадміністрації.

травня

Виїзна нарада з розгляду питань врегулювання ситуації, яка склалася на ліквідованій свердловині №5 Семиренківського ГРК ПАТ „Нафтогазвидобування”.

10.00

Участь у Форумі енергоефективного партнерства, який присвячений інформуванню про державну підтримку щодо відшкодування частини суми, залученої населенням на термомодернізацію будівель та заміну газових котлів на твердопаливні.

11.00

Нарада про хід підготовки до участі області в Міжнародній агропромисловій виставці „Агро-2015”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

12.00

Участь в обласному проекті патріотичного виховання молоді „Жіночий батальйон”.

17.00

Звітний концерт ансамблю індійського танцю „Шакунтала”, гуртків індійського танцю „Джанні” та „Діпак”.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

12.00

Звітний концерт гуртка східного танцю „Амаль”.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.