План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 24 лютого 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 24 лютого 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

2.  Про стан передачі водних об’єктів та земель водного фонду в оренду.

3. Про створення робочих груп з питань забезпечення надійності та безпечності експлуатації об’єктів соціальної сфери та будівель адміністративного призначення при райдержадміністраціях, виконкомах міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів.

14.00

Захід патріотичного спрямування „Світло Небесної  Сотні”, для студентів навчальних закладів міста.

14.00

Показ вистави  „В степу безкраїм за Уралом”  Полтавського академічного обласного  українського  музично-драматичного  театру  ім. М.В.Гоголя.

Кобеляцький   районний будинок культури.

16.00

Селекторна нарада Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питання визначення кошторисної заробітної плати у будівництві замовниками будівництва (інвесторами, розпорядниками коштів).

11.00

Засідання координаційної ради з питань розвитку фермерства при голові облдержадміністрації.

Головко В.А., Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області.

14.00

Захід щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

14.00

Вечір-реквієм „Воїни світла у наших серцях: до Дня Героїв Небесної Сотні”.

15.00

Нарада щодо проведення ремонтних робіт у 2018 році у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

10.00

Участь у засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я.

Головко В.А.,

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Оржицькому районі.

Товстий Р.І.

15.00

Відкриття тематичної виставки „Захоплення довжиною у життя” до дня народження відомого колекціонера України Гаснюка Йосипа Зігмундовича.

Білокінь М.І.,

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Участь у семінарі в рамках реалізації обласної Програми правової освіти населення на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

12.00

Участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань сталого проходження опалювального сезону 2017/18 року та стану розрахунків підприємств паливно-енергетичного комплексу за енергоносії.

14.00

Показ у Чорнухинському районному будинку культури вистави „В степу безкраїм за Уралом”  Полтавського академічного обласного  українського  музично-драматичного  театру  ім. М.В.Гоголя.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Полтавському районі.

10.00

Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

Облдержадміністрації.

11.00

Урочисті заходи з нагоди 100-річчя затвердження Тризуба державним гербом Української Народної Республіки.

Головко В.А., Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

12.00

Урочисте вручення спецтехніки та спорядження Лохвицькому районному сектору №9 ДПРЧ 1

Товстий Р.І.,

Головне управління ДСНС України

у Полтавській області.

14.00

Засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

11.00

Всеукраїнський (всекримський)  учнівсько-студентський фестиваль-конкурс  імені     Марії Фішер-Слиж „Змагаймося за нове життя!”, присвячений Лесі Українці.

11.00

Регіональний етап ІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості „Змагаймося за нове життя”.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.