План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 24 січня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 24 січня 2015 року

12.00

Заходи до Дня Святого Водохреща та церемонія освячення води на водозабірній свердловині №1 ОПВКГ „Полтававодоканал”.

Пругло О.Є.

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

13.00

Заходи до Дня Святого Водохреща та церемонія освячення води архієпископом Полтавським і Кременчуцьким УПЦ КП Федіром (річка Ворскла, міський пляж №1).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмін-істрації.

14.00

Нарада щодо організації роботи установ ветеринарної медицини в умовах переведення їх фінансування за рахунок місцевого (обласного) бюджету.

(за окремим планом)

Робоча поїздка до міста Кременчука з метою вивчення питань соціально-економічного розвитку міста.

Головко В.А.

(за окремим планом)

Нарада з питань функціонування  автотранспортної інфраструктури Козельщинського району.

Департамент інфраструктури і туризму облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян  першим заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Урочисте зібрання та культурно-мистецький захід „Моя земля” з нагоди Дня Соборності України (м. Полтава, КП „Палац дозвілля Листопад”).

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань використання коштів обласного фонду охорони навколишнього середовища та планів природоохоронних заходів на 2015 рік.

11.00

Нарада з питань виплати заборгованості заробітної плати в регіональному ландшафтному парку „Нижньоворсклянський”.

10.00

Відкриття документальної виставки до Дня Соборності України (вул. Фрунзе, 49).

Державний архів Полтавської області.

10.00

Засідання „круглого столу”, присвяченого Дню Соборності України.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Нарада щодо посилення державного контролю під час проведення користувачами мисливських угідь обліку мисливських тварин у 2015 році.

Товстий Р.І.

Державна екологічна інспекція  Полтавській області.

10.00

Нарада щодо організації регіонального ландшафтного парку на території Шишацького району.

Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

12.00

Церемонія покладання квітів з нагоди Дня Соборності України:

-  до пам’ятника Т.Г. Шевченку;

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

13.00

- до меморіальної дошки Голови Директорії, Головного отамана військ УНР Симона Петлюри;

13.30

- до пам’ятника українському теоретику і організатору кооперативного руху, громадсько-політичному діячу,  педагогу Борису Мартосу.

18.00

З нагоди Дня Соборності України концерт   „За Україну, за її волю!”.

Управління культури облдержадміністрації.

18.00

Участь першого заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Нарада з підготовки  засідання фокус-груп із розробки Плану реалізації стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2015-2017 роки.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

10.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Про стан цивільного захисту області. Проблеми та перспективи розвитку”.

Головко В.А.

Управління з питань надзви-чайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

09.00

Відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.