План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 25 червня 2017 року

19.06.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 19 – 25 червня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про обєкти незавершеного будівництва, що обліковуються на балансі управління капітального будівництва облдержадміністрації.

2. Про заходи щодо забезпечення продовольчої безпеки та стабільності ситуації на ринку хліба в області на 2017/18 маркетинговий рік.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

ї

заступники  голови облдержадміністраці

10.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України В. Гройсмана щодо підготовки до осінньо-зимового періоду та забезпечення сталого його проходження, оснащення багатоквартирних житлових будинків загально-будинковими засобами обліку теплової енергії, розрахунків комунальних підприємств за використані енергоносії тощо.

Головко В.А.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

13.00

Проведення акції „Запобігти. Врятувати. Допомогти.” за участю Полтавської обласної державної адміністрації та Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Головко В.А.

15.00

Засідання обласної міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

18.00

Участь у засіданні комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.,

Служба у справах дітей

13.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Оржицькому районі.

Товстий Р.І.

15.30

Ювілейний захід, присвячений 120-й річниці з Дня народження відомого вченого Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

червня

Покладання квітів до Меморіалу солдатської слави з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Відкриття документальної виставки  з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

Державний архів Полтавської області

9.00

Закриття XI Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю „Опішне – 2017”.

11.00

Обласне свято „Дивоцвіт Лесиного гаю”.

13.00

Урочистості  з нагоди  Дня державної служби.

заступники  голови облдержадміністрації

13.00

Чемпіонат області з боксу серед чоловіків                 (III тур).

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

16.00

Обласне свято „Пісенне джерело” на батьківщині Олександра Білаша – Героя України, композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка на вшанування його пам’яті та з нагоди його дня народження.

17.00

Інформаційно-просвітницький  тур  „Шевченко  і  Полтавщина”.

11.00

Обласне свято „Маріїна долина” та виставка-конкурс творів жінок-художниць „Осяяні красою і талантом” на приз імені Марії Башкирцевої в          с. Черняківка Чутівського району.