План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 5 травня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 5 травня 2018 року

10.00-13.00

Візит делегації з Луганської та Донецької областей в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України».

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

11.00

Засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

травня

Робочий візит до Імеритинського краю (Грузія)  та участь у святкуванні Дня міста Кутаїсі.

Пругло О.Є.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Робоча нарада з організаційних питань щодо підготовки візиту до Полтавської області делегації Міжнародного Трейд-клубу в Україні 17-18 травня.

Пісоцький А.А.

14.00

Участь у нараді з уповноваженими (координаторами) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в органах місцевого самоврядування під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.О.Климпуш-Цинцадзе.

15.00

Засідання обласної комісії з питання надання матеріальної допомоги.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністра-ції.

10.00-11.30

Засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області.

Пісоцький А.А.,

10.00

Нарада з питань підготовки до проведення Дня Європи та «Гелон-фесту».

10.30

Участь у засіданні Координаційної ради з питань боротьби з деградацією земель та опустелюванням при Мінприроди України.

11.00

Засідання  в режимі відеоконференції Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питань запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року та стану підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з  заступником голови облдержадміністрації.

9.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності для встановлення тарифів на комунальні послуги.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.30

Обласні змагання з боксу.

11.00

Нарада з питання оптимізації використання приміщень КП ПОР «Полтававодоканал» за адресою м. Полтава, вул. В.Козака,1а.

Пругло О.Є.,

6 травня

17.00

Гала-концерт Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий час».