План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 6 квітня 2018 року

02.04.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 6 квітня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про впровадження нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю.

2. Про передачу райдержадміністраціям повноважень щодо проведення конкурсів із перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах.

3. Про формування Переліку природоохоронних заходів для фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

5. Інформація про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо розробки проекту Концепції розвитку Інтернет-послуг до соціально значущих місць в області із визначенням джерел фінансування.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

13.00

Нарада з питань оптимізації мережі закладів професійної освіти та можливості приєднання Лубенського професійного ліцею до Лубенського лісотехнічного коледжу.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-

ністрації.

14.00

Засідання президії обласної ради.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

15.00

Засідання комісії з надання матеріальної допомоги з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-

ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

8.00-17.15

«День апарату облдержадміністрації» в Департаменті соціального захисту населення  облдержадміністрації.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату

облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання робочої групи з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь області.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадмі-ністрації.

10.30-12.50

Зустріч з представниками органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей в рамках навчального візиту «Організація співробітництва територіальних громад на прикладі кращих практик Полтавської області» (проект ПРООН «Відновлення та розбудова миру»).

Департамент  економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Вебінар з керівниками об’єднаних територіальних громад щодо проблемних питань та основних  напрямків діяльності структурних підрозділів сфери культури.

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

11.00

Нарада-семінар на тему: «Застосування інноваційних принципів моделювання, оновлення і ведення містобудівних кадастрів з використанням 3D моделювання» на запрошення керівника проекту «Інтегрований розвиток міст України» (GIZ)

Матіаса Брандта.

Пісоцкий А.А.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

5 квітня

9.00

Участь в розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під головуванням Прем’єр-Міністра України  В.Гройсмана з обговорення питань економічного зростання регіонів, децентралізації у сфері освіти та охорони здоров’я, сталого розвитку місцевих громад.

Головко В.А.

5 квітня

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

11.00

Спільне засідання робочої групи з розробки Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки та обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.