План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 7 лютого 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 7 лютого 2015 року

10.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід проведення мобілізації на території області та готовність застосування загонів оборони для забезпечення територіальної оборони районів (міст) та їх забезпечення матеріально-технічними засобами.

2. Про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України в режим підвищеної готовності. Стан готовності сил та засобів.

Головко В.А., заступники голови облдержадміністрації.

13.00

Участь у спільному засіданні Державної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (студія ПАТ „Укртелеком”).

Головко В.А.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі  першого заступника голови облдержадміністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі  заступника голови облдержадміністрації.

11.00

Засідання  клубу аграрного бізнесу і права.

Департамент агропромислового розвитку облдержадмі-ністрації

11.00

Чемпіонат області з греко-римської боротьби

(м. Полтава ДЮСШ „Авангард”ім. Шемякіна).

Управління з питань фізичної культури і спорту

16.00

Нарада про аналіз стану виконання проектів міжнародної технічної допомоги, що виконуються облдержадміністрацією.

Департамент економічного розвитку

лютого 10.00

Нарада щодо підготовки до туристичного фестивалю „Гастрономічна гостинність Полтавщини” в рамках заходів до Дня Європи.

лютого 14.00

Участь у засіданні конкурсної комісії з відбору виконавця земельних торгів.

лютого 15.00

Нарада щодо вирішення проблемних питань розвитку дорожньої інфраструктури області.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна  лінія за участі першого заступника голови  облдержадміністрації.

10.00

Нарада щодо розробки заходів з енергозбереження на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери області.

Пругло О.Є.

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

лютого 10.00

Нарада щодо застосування положень пункту 2 розділу VII прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про державний земельний кадастр”, пункту 6 Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності” та статті 122 Земельного кодексу України.

лютого 11.00

Семінар з питань останніх змін у законодавстві в частині оподаткуванні агропромислового сектора.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

лютого 13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка щодо організації доставки та надання гуманітарної допомоги в зону АТО.

Пругло О.Є.

Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

10.00

Нарада з питань легалізації роботи пасажирського автомобільного транспорту загального користування на території області.

10.30

Відкритий чемпіонат області серед юнаків 1998-1999, 2000-2001 р.н. з легкої атлетики третього етапу „Гран-прі”, присвяченого пам’яті героя-земляка Г. Кагамлика (м. Гребінка

легкоатлетичний манеж).

Управління з питань фізичної культури і спорту

12.00

Відкриття обласного конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України.

Департамент освіти і науки  облдержадміністрації.

11.00

Відкриття регіонального етапу „Зимової Студреспубліки” (ДОЦ „Миргородський”,                с. Олефірівка, Миргородський район).

Головко В.А.

Відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.