План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 8 січня 2018 року

02.01.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 2 – 8 січня 2018 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства ,,Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи” Полтавської обласної ради.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

Товстий Р.І.

10.00

Участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Гадяцького геріатричного будинку-інтернату.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

11.30

Полтавський обласний фестиваль театрального вертепного дійства „Різдвяна феєрія”:

виконання учасниками заходу колядки „Добрий вечір тобі, пане господарю” в Свято-Успенському кафедральному соборі,  урочиста хода колядних гуртів від Свято-Успенського кафедрального собору до Театральної площі;

відкриття Полтавського обласного фестивалю театралізованого вертепного дійства „Різдвяна феєрія”.