План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 24 березня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 24 березня 2017 року

березня

Участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка.

9.30

Участь у зустрічі з експертами місії Світового Банку щодо перспектив розвитку галузі охорони здоров’я області.

Пругло О.Є.,

Департамент охорони здоров’я

17.00

Урочистий концерт творчих колективів, студентів та викладачів Полтавського музичного училища   ім. М.В.Лисенка з нагоди 175-ї річниці від дня народження М.В.Лисенка.

Білокінь М.І.,

березня

Участь у семінарі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програми співпраці з Німецьким  товариством міжнародного спів-робітництва (GIZ) щодо підвищення стандартів за допомогою енергоефективності у соціальній сфері.

9.00

Семінар на тему: „Актуальні питання державного управління і реалізації чинного законодавства України у сфері вимог „Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю” – проблема безбар’єрності”.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

10.00

Участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку щодо питань роботи автостанцій області.

13.00

Розгляд питань щодо формування Планів робіт на 2017 рік з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування та доріг і вулиць комунальної власності в населених пунктах Лохвицького, Козельщинського, Семенівського та Лубенського районів.

10.00

Спільне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету та стан реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку в області за 2016 рік.

2. Звіт голови Чутівської райдержадміністрації Апряткіна Сергія Михайловича про забезпечення економічного та соціального розвитку району протягом 2016 року.

3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік.

4. Про стан виконання структурними підрозділами облдержадміністрації,  територіальними  підрозділами  центральних органів виконавчої влади, райдерж-адміністраціями  завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і  дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України,  розпоряджень  і  доручень  голови  облдерж-адміністрації  за  підсумками  2016 року.

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Робоча поїздка до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо тарифів на водопостачання та водовідведення для ОКВПВКГ „Миргородводоканал”.

15.00

Концерт творчих колективів, студентів та викладачів Полтавського музичного училища        ім. М.В.Лисенка на батьківщині композитора „Роду нашого джерело”.

10.00

Участь у кущовому семінарі регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

11.00

Засідання обласної координаційної ради при голові  облдержадміністрації з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

9.00

Перший обласний молитовний сніданок за участю керівництва області.

Білокінь М.І.

10.00

Засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації „Про підсумки виконання обласного плану заходів із виконання у 2016 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”.

Товстий Р.І.,

Служба у справах дітей

11.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Забезпечення дотримання прав внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області”.

Пругло О.Є.,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

14.00

Перед прем’єрний показ вистави „Майстер і Маргарита”.