План основних заходів облдержадміністрації на 20 - 24 січня 2020 року

План основних заходів облдержадміністрації на 20 - 24 січня 2020 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про забезпечення реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг”.

2. Туристичні магніти Полтавщини як частина стратегічного напрямку розвитку галузі в регіоні.

3. Тижнева оперативна інформація щодо стану проведення щеплення населення від керованих інфекцій на території області.

заступники голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Лунін Д.С.

12.00

Участь у засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з питання підбиття підсумків роботи органів Пенсійного фонду області в 2019 році та визначення завдань на 2020 рік.

Рижеченко К. С.,

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

14.00

Презентація книги «До вас я маю особливу симпатію… Листи Григорія Костюка до Олекси Ізарського» автора-упорядника Олександра Ротача.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Регіональний координаційний форум.

Синєгубов О.В.,

Лунін Д.С.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

14.30

Відкриття виставки  Українського  Інституту національної пам’яті «Українське військо. 1917 – 1921».

10.00

Участь у відеоконференції з Мінекономіки з питань розвитку агропромислового комплексу.

Греков Є.А.,

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

12.00

Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

14.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Рижеченко К.С.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

14.00

Участь у селекторній нараді  щодо забезпечення житлом осіб, які брали участь в антитерористичній операції та здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також внутрішньо переміщених осіб.

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

15.00

Захід пам’яті до 95-річчя від дня народження літературознавця та письменника П.П. Ротача і вручення обласної премії імені Петра Ротача.

січня

Виїзне засідання з питань проблематики діяльності ОТГ та напрацювання шляхів вирішення проблемних питань.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації.