План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 25 липня 2015 року

липня

Участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід збирання ранніх зернових культур урожаю   2015 року.

2. Про підготовку до проведення Національного Сорочинського ярмарку.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та обласних служб.

15.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2015 році.

9.00

Особистий прийом громадян головою облдерж-адміністрації.

Головко В.А.

10.00

Нарада з питань функціонування в області Єдиного державного реєстру громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

10.00

Участь у селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України з актуальних  питань збирання врожаю зернових і зернобобових культур та підготовки насіння озимих культур до посіву під  урожай майбутнього року.

Товстий Р.І.

13.00

Відкриття Польової школи для проведення теоретичного та практичного стажування молодих археологів України на базі Більського сільського клубу Котелевського району.

Управління культури

облдержадміністрації.

10.00

Зустріч на тему: „Посилення взаємодії ромської громади з органами влади на регіональному рівні”.

Управління культури

облдержадміністрації.

13.00

Прес-онлайн-конференція першого заступника голови облдержадміністрації у ОКІА „Новини Полтавщини”.

липня  17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

10.00

Нарада з питань доопрацювання заходів обласної антикорупційної програми.

липня  18.00

Участь керівника апарату облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у  Глобинському районі.

10.00

Нарада з питань розробки програми охорони навколишнього природного середовища Полтавської області на 2016-2020 роки.

Товстий Р.І.

10.00

Кубок Полтавської області з водного туризму.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.