План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 26 квітня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 26  квітня 2015 року

квітня

Відвідання родин загиблих воїнів, учасників антитерористичної операції в східних областях України.

Головко В.А.

11.00

Зустріч з німецькими експертами щодо розробки нового проекту GIZ із питань децентралізації.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про надання соціального супроводу, оздоровлення і санаторне лікування та оформлення пільг учасникам антитерористичної операції, які підлягають весняній демобілізації.

2. Про хід виконання робіт із ремонту доріг місцевого та комунального значення на території області.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.00

Відкриття обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти.

Департамент освіти і науки

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

12.00

Благодійний концерт „Ми – разом!”, присвячений підтримці демобілізованих учасників бойових дій на Сході України та на відзначення Року Василя Симоненка в Полтавській області.

Управління культури

13.00

Чемпіонат області з класичних та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат 2001 року народження.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

10.00

Обговорення проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2015-2017 роки за участі експертів Проекту ЄС „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо стану підготовки проведення туристичного фестивалю „Гастрономічна гостинність Полтавщини”.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

квітня

Участь у робочій зустрічі Президента України П.Порошенка з головами облдержадміністрацій.

Головко В.А.

10.00

Обласний заключний концерт кращих творчих колективів та окремих вихованців професійно-технічних навчальних закладів „Нове покоління”   м. Кременчука та м. Комсомольська.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

11.00

Відкриття документальної виставки до 120-річчя утворення Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського.

Державний архів Полтавської області.

13.00

Науково-практична конференція на тему: „Полтавська ОУНБ ім. І.П.Котляревського: історія, традиції, зміни, перспективи. До 120-річчя від дня відкриття Бібліотеки”.

Управління культури облдержадміністрації.

13.30

Засідання „круглого столу” на тему: „Розвиток спортивно-оздоровчого туризму та туристичних маршрутів з активним способом пересування у Полтавській області”.

Департамент інфраструктури та

туризму облдержадміністрації.

14.00

Проведення зустрічі з головами громадських організацій ветеранів щодо узгодження пропозицій щодо виділення додаткових коштів для Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці та госпіталів для ветеранів війни.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Кобеляцькому районі.

10.00

Семінар-нарада з нотаріусами щодо реєстрації аграрних розписок.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

11.00

Мітинг-реквієм з нагоди 29-х роковин Чорнобиль-ської катастрофи.

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Відкритий чемпіонат області з  гирьового спорту.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

16.00

Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва студентів та викладачів Гадяцького училища культури.

Управління культури

8.00

Ярмарок „вихідного дня” з реалізації сільсько-господарської продукції та продуктів її переробки від виробників Полтавщини.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

13.00

Чемпіонат області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 1997-1998 років народження.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.