План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 26 листопада 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 20 – 26 листопада 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про реалізацію вимог Конвенції ООН щодо прав осіб з інвалідністю: безбар’єрність – шлях до рівних можливостей.

2. Про реалізацію на території області Урядової програми „Доступні ліки”.

3. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

13.30

Нарада щодо подальшої реалізації виконавчого провадження №43150314 з примусового виконання виконавчого листа, виданого 20.09.2011 Київським районним судом м. Полтави стосовно звернення   гр. Фесенко К.Ф.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

16.30

Зустріч з представниками Посольства Канади з питань реалізації програми ПРОМІС.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Підсумкова нарада з питань проведення загальнонаціональних заходів щодо безпеки дорожнього руху в області.

Пісоцький А.А.

10.00

Участь у засіданні НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми ОКВПТГ „Полтава-теплоенерго” на 2017 рік (м.Київ).

10.00

Конкурсний відбір на посади категорій „Б” та „В”: заступника начальника відділу контролю апарату облдержадміністрації, спеціаліста відділу режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Відкриття VІІІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді „Полтавщина – земля моя свята” (м.Полтава, ПНПУ ім.В.Г.Короленка) .

11.00

Покладання квітів до могил загиблих учасників АТО на Алеї Героїв Центрального міського кладовища м. Полтави з нагоди Дня Гідності та Свободи.

15.00

Народне віче та покладання квітів до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО, молебень з нагоди Дня Гідності та Свободи (м.Полтава, площа біля адмінбудівлі по вул.Соборності,45).

10.30

Семінар на тему: „Розбудова ЦНАП як інтегрованого офісу та децентралізація повноважень з надання адміністративних послуг”.

10.00

Виїзний семінар-нарада Мінсоцполітики України на тему: „Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи” (м.Миргород).

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Засідання комісії з оцінки корупційних ризиків діяльності облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів „Новітні інформаційно-комунікаційні технології в освіті” (м.Полтава, ПНПУ ім.В.Г.Короленка).

облдержадміністрації.

10.00

Семінар-практикум керівників гуртків зоологів і тваринників (м.Полтава, обласний еколого-

натуралістичний центр учнівської молоді).

листопада 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Персональна виставка творів живопису і різьблення Іщенка Вадима Васильовича (Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім.І.П.Котлярев-ського).

15.00

Презентація „Зводу пам’яток історії та культури України Полтавська область: Шишацький район” (м.Полтава, краєзнавчий музей ім. В.Кричевського).

Білокінь М.І.,

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Машівському районі.

10.00

Відкриття 22 Чемпіонату області серед учнівської та студентської молоді з пішохідного туризму в приміщенні (м.Карлівка, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3).

15.00

Нарада з питань організації та проведення засідання „круглого столу” за участі Міністра соціальної політики України Реви А.О. у м. Полтаві 30.11.2017 року.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

листопада(за окремим планом)

Покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів (м.Полтава, вул. Нікітченка,1).

10.00

Мітинг-реквієм на Меморіалі скорботи „Голодомор-33” з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів (с.Мгар, Лубенський район).

16.00

Хресна скорботна хода „Запалімо свічу” до Дня пам’яті жертв голодоморів (м.Полтава, від площі біля облмуздрамтеатра ім.М.В.Гоголя   до

Свято-Успенського кафедральногособору).

18.00

Ювілейний концерт колективу учнів та викладачів Кременчуцької дитячої музичної школи № 2             з нагоди 50-річчя з дня заснування закладу (м.Кременчук, міський палац культури).