План основних заходів облдержадміністрації на 20 - 26 травня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 20 - 26 травня 2019 року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2018/19 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2019/20 року.

2. Про організацію надання медико - психологічної допомоги учасникам АТО/ООС.

3. Про діяльність громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.

заступники  голови облдержадміністрації.

15.00

Установча нарада робочої групи з проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

травня

Комплексна перевірка стану здійснення виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

травня

Виїзна нарада з підготовки до проведення обласного свята «Маріїна долина» та виставки-конкурсу творів жі­нок-художниць «Осяяні красою і талантом» на приз імені Марії Башкирцевої.

11.00

Засідання круглого столу на тему: «Збереження родючості ґрунтів».

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

14.00

Засідання конкурсної комісії щорічного обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

9.45

Інформаційно-просвітницький тур до  140-річчя з дня народження Симона Петлюри в рамках національно-патріотичного виховання  учнівської та студентської молоді.

12.00

Урочисте нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук України та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

18.00

Святковий концерт ансамблю стародавньої музики «Хорея козацька» до 140–річчя з дня народження Симона Петлюри.

10.00

Засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів «Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року».

Департамент агропромислового розвитку

облдержадміністрації.

10.30

Урочиста церемонія відкриття Другої універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

14.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Департамент соціального захисту населення  облдерж-адміністрації.

15.00

Участь у всеукраїнській селекторній нараді Мінсоцполітики з питання проведення оздоровчої кампанії 2019 року.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

травня

Свято «Останнього дзвоника» у закладах загальної середньої освіти.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Нарада з розгляду актуальних питань подальшого розвитку культурно-мистецької освіти для директорів та заступників директорів мистецьких шкіл  за участю генерального директора директорату мистецької освіти Міністерства культури України Т.М. Колос.

11.00

Обласне свято «Дивоцвіт Лесиного гаю».

12.00

Обласний фестиваль «Калинові гуляння».

11.00

Обласне свято кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру» до вшанування пам’яті кобзаря-земляка Ф.Д. Кушнерика.