План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 25 січня 2019 року

21.01.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 25 січня 2019 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про епідемічну ситуацію із захворюваності на грип у 2018 році та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на період виникнення епідемії у 2019 році.

2. Про результати роботи оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у 2018 році.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Нарада в режимі відеоконференцзв’язку  з питань розвитку мережі центрів надання адміністративних послуг в області  у 2019-2020 роках та участі у ІІІ раунді Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

14.00

Презентація документального фільму «100 років Української революції. Полтавщина (фільм другий)».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзна нарада щодо реконструкції сільського будинку культури в с. Гоголеве Шишацького району під Гоголівський культурний центр.

Пругло О.Є., Білокінь М.І.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

14.00

Інформаційно-просвітницький  тур  «Полтавський період Симона Петлюри».

Департамент культури і туризму

15.30

Презентація виставки з нагоди 100-річчя Державного Герба України.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

16.00

Народне Віче з нагоди 100-річчя Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської народної Республіки.

заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

9.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

відділ управління персоналом апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Полтавському районі.

Товстий Р.І.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

січня

Участь у перевірці  Кременчуцького та Козельщинського  районів з питань проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

10.00

Нарада щодо організації надання соціальних послуг особам похилого віку та інвалідам в Полтавському районі.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

11.00

Обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.