План основних заходів облдержадміністрації на 21 - 25 травня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 21 - 25 травня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про впровадження нового порядку призначення житлових субсидій на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329.

2. Про основні завдання щодо усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки стану цивільного захисту області, та підготовку до контрольної перевірки у 2019 році.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь у засіданні круглого столу на тему: «Інклюзивний простір в контексті доступності до освітніх закладів Полтавщини».

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

11.00

Розширене засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

Пісоцький А.А.,

управління інфраструктури  облдержадмі-ністрації.

12.00

Презентація галереї вишитих портретів                            Т. Г. Шевченка у проекті «Образ і слово Великого Кобзаря у вишивці» до Дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні.

15.00

Засідання комісії з питання надання матеріальної допомоги з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

11.30

Оперативна нарада з питання проведення робіт капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

12.00-13.30

Участь у Всеукраїнській селекторній нараді Мінсоцполітики з питань обговорення механізму використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

14.00

Засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

15.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

16.00

Концерт Полтавського симфонічного оркестру за участі відомого українського дуету сестер Тельнюк, присвячений пам’яті Тараса Шевченка.

травня

Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Пошук».

Білокінь М.І.,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питання залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00

Робоча зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад та місцевих рад з питання розбудови мережі центрів надання адміністративних послуг.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Лохвицькому  районі.

14.00

Засідання Міжвідомчої робочої групи з питання реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Пругло О.Є.,

служба у справах дітей облдержадмі-ністрації.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна  лінія за участю заступника голови  облдержадміністрації.

10.00

Участь у кущовому семінарі на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

Пругло О.Є.,

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Засідання конкурсної комісії обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

Товстий Р.І.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту облдержадмі-ністрації.

травня

Участь у проведенні заходів Останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Заступники голови облдержадмі-ністрації.

9.00

Розширена нарада з питань децентралізації системи містобудування та проблемних питань формування і впровадження баз даних містобудівного кадастру в Полтавській області.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.

10.00

Семінар для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників нотаріусів на тему: «Актуальні питання нотаріальної діяльності».

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

12.00

Обласний фестиваль «Калинові гуляння» на  батьківщині заслуженого діяча мистецтв України Григорія Левченка.

11.00

Обласне свято кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру» у сел. Велика Багачка на вшанування пам’яті кобзаря-земляка Ф.Д. Кушнерика.