План основних заходів облдержадміністрації на 21–25 вересня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 21–25 вересня 2015 року

8:30

Виїзне засідання комісії з метою перевірки фактів порушення етики поведінки державного службовця в Карлівській райдержадміністрації.

9:00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106 «Про удосконалення надання житлових субсидій».
  2. Про хід та завдання щодо виконання обласної Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011–2015 роки.
  3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В. А.,

заступники голови облдержадміністрації

10:30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

14:00

Виїзна оперативна нарада на будівництві 3-ї черги обласного протитуберкульозного диспансеру.

Управління капітального будівництва облдержадміністрації

16:30

Презентація прийому до нової патрульної поліції м. Кременчука за участі Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Головко В. А.

10:00

Урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

10:00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства.

10:00

Засідання координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

Товстий Р. І.

15:00

Засідання «круглого столу» з питань проведення незалежного аудиту комунальних підприємств КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

23 вересня

8:00

Урочисті заходи з нагоди 72-ї річниці звільнення м. Полтави від нацистів та Дня міста (м. Полтава, Меморіал Солдатської Слави).

Заступники голови облдержадміністрації

23 вересня

11:00

Нарада з порядком денним: «Про активізацію роботи структурними підрозділами Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації в питанні підвищення рівня суспільної екологічної свідомості».

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

23 вересня 17:00–18:00

«Гаряча» телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

24–25 вересня

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Перспективи інноваційного розвитку галузі свинарства», присвячена 85-річчю Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

9:00

Зустріч з представниками компанії «Нове тепло» м. Київ щодо інвестування області.

9:00

Навчально-тематичний короткостроковий семінар з питань підвищення кваліфікації державних службовців відділів інфраструктури і туризму міськвиконкомів, райдержадміністрацій, фахівців Відокремленого підрозділу «Полтавська дирекція залізничних перевезень «Державного підприємства «Південна залізниця», ТДВ «Полтаваавтотранс» та служби автомобільних доріг у Полтавській області з питань «Реалізації державного проекту «Безбар’єрна Україна».

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

10:00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10:00

Робоча зустріч з представниками Проекту GIZ «Реформа управління на сході України» з розробки Стратегії поводження з твердими побутовими відходами.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації,

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

14:00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2016 році.

18:00

Участь керівника апарату облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі «Виконавча влада: щоденні будні» на ОДТРК «Лтава».

Білокінь М. І.

25 вересня

12:00

Виїзне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку та виконання бюджету області за 8 місяців 2015 року.
  2. Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року.
  3. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за січень–липень 2015 року.
  4. Про стан забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду в Державних архівних установах області (у тому числі на випадок надзвичайних ситуацій).

Головко В. А.,

заступники голови облдержадміністрації