План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 25 жовтня 2019 року

21.10.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 25 жовтня 2019 року

9.00

Нарада в тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

2. Про впровадження на території області міжнародної Ініціативи „Партнерство „Відкритий Урядˮ.

3. Про епізоотичну ситуацію із захворюваності на сказ у Полтавській області.

заступники  голови облдержадміністрації

11.00

Підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством „Аеропорт-Полтава” та ТОВ „Амбрелла Груп”.

.

Управління інфраструктури облдержадміністрації

14.00

Засідання конкурсного комітету з відбору бізнес- проектів у рамках виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

12.00

Участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Товстий Р.І.

13.30

Відкриття обласного збору юних екологів і дослідників сільського та лісового господарства „Здобутки юних”.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Чорнухинському районі.

Товстий Р.І.

14.00

Засідання Комісії  для визначення стипендіатів стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка – для учнів, студентів і молодих учених Полтавщини.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

9.30

Засідання Міжвідомчої робочої групи щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі при Міжвідомчій координаційній раді з гендерних питань та проблем сім’ї Полтавської облдержадміністрації.

.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про показники конкурентоспроможності Полтавської області у 2019 році.
  2. Про актуальні проблемні питання Полтавської області, вирішення яких потребує державної підтримки.

заступники  голови облдержадміністрації

13.30

Засідання архітектурної містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

14.00

Нарада щодо збереження пам’яток національного значення на території с. Березова Рудка Пирятинського району та с. Хомутець Миргород-ського району.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

11.30

Засідання „круглого столу” на тему: „Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва”.

16.00

Урочисте відкриття обласної військово-патріотичної гри „Петлюрівський вишкіл” – 2019.