План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 27 серпня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 21 – 27 серпня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання робіт на об’єктах Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації, що фінансуються за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2017 році.

2. Про стан підготовки медичних закладів області до опалювального сезону 2017/18 року.

3. Про інвестиційні проекти регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів у поточному році.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Офіційне відкриття щорічного Інтеграційного літнього табору для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та особливими потребами.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Участь у Всеукраїнському Форумі „Співробітництво територіальних громад – інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування”.

Головко В.А.

14.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Відкриття  виставки  „Видатні полтавці і світ. Микола Моргун: пілот, полярник, колекціонер”.

15.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві обласного протитуберкульозного диспансеру.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури, та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

серпня

Урочисте відкриття Сорочинського ярмарку-2017.

Заступники  голови облдержадміністрації.

серпня,

за окремим графіком

Участь у відкритті на Національному Сорочинському ярмарку культурно-туристичної експозиції за участі культурно-мистецьких колективів області.

з 10.00

щоденно

Обласний огляд-конкурс  фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів „Чиста криниця” в рамках проведення Сорочинського ярмарку-2017.

10.00

Семінар на тему: „Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством”.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

11.00

Обласна педагогічна конференція „Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 н.р.”.

Головко В.А., Пругло О.Є.

9.00

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України за участі представників органів виконавчої влади, місцевих органів самоврядування, трудових колективів і громадськості області:

- урочиста церемонія підняття Державного Прапора України у м. Полтаві;

- флешмоб (рух колони учасників з полотнищем Державного Прапора України від пам’ятника Т.Г.Шевченку до Соборного майдану, пам’ятника Гетьману України Іванові Мазепі);

- урочисте покладання квітів до пам’ятника Гетьману України Іванові Мазепі.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Глобинському районі.

20.00

Святковий концерт камерного оркестру                  ім. Д.Ахшарумова Полтавської обласної філармонії з нагоди Дня Державного Прапору України та 26-ї річниці незалежності України.

22.30

Обласний конкурс ді-джеїв, які співпрацюють із закладами культури області в рамках проведення Сорочинського ярмарку-2017.

9.00

Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку „Загиблим українським козакам” з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Відкриття спортивного комплексу при державному навчальному закладі „Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського”.

Головко В.А.,Пругло О.Є.

10.00

Меморіальний захід з вшанування пам’яті загиблих учасників АТО з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

Заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Інформаційно-просвітницький тур  на  батьківщину Василя Симоненка в с.Біївці, Лубенського району „Народ  мій  є,  народ  мій  завжди  буде” в рамках відзначення 26-ї річниці незалежності України.

18.00

19.00

15.00

Концертні програми до проведення у 2017 році Року Японії в Україні „Дві країни – мистецтво одне”:

- Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя.

- Миргородський районний будинок культури;

- Пирятинський районний будинок культури.

17.00

ІІ Міжнародний фестиваль української ретро- музики ім.Б.Весоловського.

серпня

Урочиста церемонія закриття Сорочинського ярмарку-2017.

Заступники  голови облдержадміністрації.