План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 26 липня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 26 липня 2019 року

11.00

Участь у засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.

9.00

Засідання „круглого столу” з питань апробації міжрегіонального маршруту „Стежками мандрівного філософа”, присвяченого                  Г.С. Сковороді.

10.00

Особистий прийом громадян тимчасово виконувачем обов′язків голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Координаційна рада у справах дітей при облдержадміністрації у режимі відео-конференц зв’язку з райдержадміністраціями,  виконавчими комітетами міських рад, об’єднаними територіальними громадами: „Про стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа”.

Товстий Р.І.,

Служба у справах дітей облдержадміністрації

10.00

Семінар-нарада у Котелевському районі щодо виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

14.00

Участь у засіданні комісії щодо вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Полтавський обласний центр зайнятості

10.00

Нарада з питань передачі майна КППОР „ПВК” та ПОКВПТГ „ПТЗ” зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області до комунальної власності територіальних громад на території яких підприємства надають послуги.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Друге пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

Червона зала

10.00

Участь у засіданні обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

10.00

Семінар-нарада у Хорольському районі щодо виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

10.00

Виїзна нарада з питань підготовки проведення етнофестивалю „ГЕЛОН-ФЕСТ”(с. Більськ, Котелевський район).

16.00

Презентація книги в Національному музеї-заповіднику  М.В. Гоголя „Золотий фонд нації. Українці: творчість, інновації, інвестиції” (с. Гоголеве, Шишацький район).

10.00

Семінар-нарада у Великобагачанському районі щодо виконання заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.