План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 27 січня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 27 січня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки реалізації інвестиційних проектів розвитку за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та проектів місцевого розвитку за рахунок коштів державної субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році.

2. Про стан поводження з відходами на території області за результатами здійснення нагляду (контролю) Державною екологічною інспекцією у Полтавській області у 2017 році.

10.45

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

11.00

Презентація збірки наукових праць „Полтавщина в українській революції 1917-1924 років”.

13.00

Нарада з обговорення питань щодо містобудівної ситуації для комплексної забудови території площі на вул. Соборності, 45 і реалізації проектів-переможців: концептуального проекту „Територія Майдану” та інвестиційного проекту „Будівництво ЦНАП у м. Полтаві”.

Головко В.А.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

15.00

Презентація видавничого проекту „Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи”/ Автори-упорядники О.Білоусько, Т. Пустовіт.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

13.00

Показ вистави  „В степу безкраїм за Уралом”  Полтавського  академічного обласного  українського  музично-драматичного  театру  ім. М.В. Гоголя.

14.00

Засідання робочої групи з питань ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь області.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та

природних ресурсів облдержадміністрації

10.30

Відкриття документальної виставки  „Полтавська преса про події Української революції” (до 100-річчя прийняття ІV Універсалу та бою під Крутами).

Білокінь М.І.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Зустріч-діалог „Бій під Крутами: погляд через роки: 100-річчю бою під Крутами присвячується”.

15.30

Презентація Полтавським музеєм авіації і космонавтики інформаційної платформи „Україна – NATO. Шляхи розвитку та співпраці”.

15.00

Підсумковий  концерт  Полтавського обласного етапу конкурсу дитячої творчості  “Яскраві діти України”.