План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 28 червня 2015 року

10.00

Участь у заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

13.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Конституційний процес в Україні: історія, сьогодення, перспективи”.

Білокінь М.І.

8.30

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоселектору.

10.00

Відкриття документальної виставки на тему: „Конституційний процес в Україні: мовою документів”  з нагоди  19-ї річниці Конституції України.

Білокінь М.І.

10.00

Участь у нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Р.С.Чуприненка щодо розгляду пропозицій за проектом „Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Полтавському районі.

10.00

Засідання колегії Департаменту праці та соціального захисту населення облдерж-адміністрації з питання: „Про підготовку підвідомчих стаціонарних установ області до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років”.

14.00

Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям, як громадським організаціям інвалідів.

15.00

Урочисті заходи до Дня державної служби.

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про готовність сільськогосподарських товаровиробників області до збирання врожаю ранніх зернових культур та формування запасів продовольчого зерна в 2015 році.

2. Про реалізацію державної політики з питань профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

10.00

Участь у заходах Міністерства аграрної політики та продовольства України та Національної Академії аграрних наук України до Всеукраїнського Дня поля-2015.

13.00

Зустріч з делегацією відповідальних представників Проекту  ПРОМІС та Федерацією Канадських муніципалітетів.

14.00

Засідання обласної Координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Пісоцький А.А.,

15.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

8.30

Засідання державної надзвичайної проти-епізоотичної комісії при облдержадміністрації в режимі відеоселектору.

Головне управління ветеринарної медицини в Полтавській області, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

11.00

Участь у засіданні колегії Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

13.10

Засідання „круглого столу” на тему: „Школа, що управляє знаннями”.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2015 році.

17.00

ІХ засідання „круглого столу” Громадського форуму з метою реалізації ініціативи громадськості та рішення двадцять першої позачергової сесії Полтавської обласної ради шостого скликання   від 24.02.2014 щодо вшанування та увічнення подвигу Героїв Майдану 2013-2014 років із встановленням пам’ятника по вул.Жовтневій,45 у м.Полтаві.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

9.00

Відкритий Чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування ,,Кубок пам’яті”.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань узгодження пропозицій та зауважень до проекту антикорупційної програми.

9.00

Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятного знака загиблим Українським козакам з нагоди 19-ї річниці Конституції України.