План основних заходів облдержадміністрації на 22 - 28 квітня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 22 - 28 квітня 2019 року

10.30

Інформаційний день за проектом «Малі міста – великі враження».

14.00

Засідання обласної комісії з визначення  даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Товстий Р.І.,

11.00

Участь у засіданні президії Полтавської обласної ради.

Заступники  голови облдержадміністрації,

12.00

Заключний концерт обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна».

14.00

Засідання комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

квітня

«День апарату облдержадміністрації» в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Бойко К.В.,

організаційний відділ

апарату облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Зустріч представників активу громадських організацій чорнобильців з керівництвом Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

Товстий Р.І.,

11.00

Участь у розширеній нараді під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Е.Б. Кругляка з питань підбиття підсумків проходження опалювального сезону 2018-2019 року, підготовки та виконання планів заходів до опалювального сезону 2019-2020 року та шляхів вирішення проблемних питань.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

11.00

Спільна нарада за участю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією) та членів обласної координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати та дотримання державних соціальних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, в установах та організаціях.

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації,

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

9.00

Нарада щодо виконання доручень, даних на селекторній нараді 05.03.2019 під головуванням Прем’єр-міністра В.Б. Гройсмана, щодо аналізу рівня тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, встановлених органами місцевого самоврядування після 01.11.2018.

(за окремим планом)

Зустріч з представниками італійських благодійних організацій та Полтавської обласної громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля», Полтавського обласного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль».

Пругло О.Є.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

10.00

Участь в урочистих проводах призовників до лав Збройних Сил України.

обласний військовий комісаріат,

відділ  з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з  правоохоронними органами  та оборонної  роботи апарату облдержадміністрації.

12.00

Покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи з нагоди 33-х роковин Чорнобильської трагедії

Заступники  голови облдержадміністрації,

12.00

Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпека життя і діяльності людини: теорія та практика» за участю науковців, методистів, учасників обласної спеціальної дослідницької групи, учителів, студентів.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Козельщинському районі.

Пругло О.Є.

12.00

Великодній фестиваль «Свято Паски» до Світлого Христового Воскресіння.