План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 28 жовтня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 22 – 28 жовтня 2018 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про  підсумки  оздоровлення  та  відпочинку   дітей

влітку    2018    року    та    основні    завдання    з   виконання

Обласної  програми  з  оздоровлення  та  відпочинку  дітей

на 2015-2019 роки у 2018 році.

2. Про розроблення та впровадження містобудівного кадастру Полтавської області як одного з факторів сталого соціально-економічного розвитку та інвестиційної привабливості регіону.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Участь у засіданні конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади начальника Полтавського обласного патологоанатомічного бюро.

Департамент охорони здоров’я

18.00

Концерт-спогад „Під крилами пам’ятіˮ на вшанування 70-річчя від дня народження члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України Володимира Тарасенка.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

10.00

Відкриття обласного конкурсу з інформаційних технологій серед учнів закладів освіти області.

Департамент освіти і науки

14.00

Нарада щодо вирішення проблемних питань, які виникають в процесі переведення багатоповерхових будинків на індивідуальне опалення в с. Розсошенці Полтавського району.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Засідання Спостережної ради з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.30

Урочисте відкриття  міжнародного форуму театрів ляльок „Казковий дивограйˮ у Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Показ вистави „Енеїдаˮ.

14.30

Урочисті заходи з нагоди 100-річного ювілею створення історико-філологічного факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка.

Товстий Р.І.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

населення облдержадміністрації

8.30

Нарада щодо проведення робіт з капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

населення облдержадміністрації,

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Участь у відкритті та роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції: „Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспектиˮ.

10.00

Засідання обласної літературної вітальні „За обрійˮ та майстер-клас Віктора Сердюка та Тетяни Луньової з написання казок в рамках проекту „До джерел полтавських митцівˮ.

10.30

Засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

11.00

Засідання журі конкурсу „Краща книга Полтавщиниˮ.

Білокінь М.І.

14.00

Засідання обласної робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

населення облдержадміністрації

жовтня

Проведення перегляду обласною атестаційною комісією щодо присвоєння, позбавлення та підтвердження звання „народний (зразковий) аматорський колектив (студія)ˮ творчих колективів.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.

10.00

Семінар-навчання з метою надання методичної допомоги з питань належної організації роботи щодо забезпечення режиму секретності та охорони державної таємниці.

Бойко К.В.

13.00

Засідання Громадської ради при облдерж-адміністрації.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації,

15.00

Презентація збірки віршів Ксенії Крикливої „Я – Та, що танцює в повітріˮ.

8.00

Інформаційно-просвітницький тур за маршрутом: Великі Липняги (Семенівський р-н) – Хорольська Яма (м. Хорол), Шумейкове урочище (Лохвицький р-н).

10.00

Обласний конкурс „Серце віддане дітямˮ виконавської майстерності викладачів мистецьких шкіл Полтавської області (у номінації „Ансамблі малого складуˮ).

11.00

Урочистості з нагоди 80-річчя  Полтавського академічного обласного театру ляльок. Закриття міжнародного форуму театрів ляльок „Казковий дивограйˮ.

15.00

Творча зустріч з заслуженим художником України Миколою  Підгорним в рамках клубу „Цікавих зустрічейˮ.