План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 квітня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 квітня 2018 року

(за окремим планом)

Пленарне виїзне розширене засідання колегії облдержадміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним:

1. Про основні завдання та напрямки розвитку агропромислового комплексу області в 2018 маркетинговому році.

2. Про стан дотримання юридичними та фізичними особами земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів на території області в 2017 році та в І кварталі 2018 року.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації

10.00

Обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проектів.

10.00

Засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області.

Пісоцький А.А.,

10.00

Міжнародна науково-практична конференція «Біографія вчителя у біографії учня» (у співпраці з кафедрою українознавства Ягеллонського університету в Кракові (Польща), Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти» НАПН України;  ПНПУ, Центром дослідження історії науково-редакційного центру по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради).

10.00

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Муляр».

11.00

Розширене засідання президії Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ.

Бойко К.В.

11.00-16.00

Семінар та відеонарада за участю Мінрегіону на тему «Актуальні питання підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

12.00

Виїзне засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Селекторна нарада з обговорення актуальних питань реформування сфери освіти в умовах децентралізації.

Товстий Р.І.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Відеостудія ПАТ «Укртелеком»

17.00

Відкриття 42 обласного семінару-практикуму та змагань працівників освіти з пішохідного туризму.

10.00

Офіційна зустріч з послом Королівства Бельгії в Україні Люком Якобсом за участі постійного депутата провінції Ено Королівства Бельгії (регіону-партнера Полтавської області) Жеральда Моргата.

Головко В.А.,

Пісоцький А.А., Товстий Р.І.,

10.00

Урочиста зустріч керівників області з активом громадських організацій чорнобильців з нагоди 32-х роковин Чорнобильської  трагедії.

Заступники голови облдержадміністра-ції, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

10.00

Обласний захід «Виставка-презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області «Подаруймо дітям літо».

12.00

Заключний концерт обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна».

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участі заступника  голови  облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

19.00

Концерт «Талановиті діти запрошують…».

Білокінь М.І.

10.00

Відвідування заводу з виробництва органічних масел ,,УКРОЛІЯ ОРГАНІК” делегацією Провінції Ено Королівства Бельгії в рамках офіційного візиту.

Товстий Р.І.,

Департамент  агропромислового розвитку облдержадміністрації

10.00

Зустріч з делегацією китайської компанії «Бейкень» щодо видобутку вуглеводнів.

Пісоцький А.А.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

к.621

10.00

Відкриття ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Продавець продовольчих товарів».

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації,

Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00

Міжрегіональний Форум «Від серця України - до серця дитини» та Обласний захід «Школа вожатого-2018».

11.30

Участь у Всеукраїнській нараді з питань оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

12.00

Урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку «Жертвам  Чорнобильської  катастрофи» з нагоди  32-х роковин  Чорнобильської трагедії.

Білокінь М.І.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації

12.00

Презентація фотовиставки Дениса Ведя «Чорнобиль. Роки після катастрофи».

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації

9.30

Участь у науково-практичній конференції на тему: «Інноваційні рішення як пріоритетний напрямок розвитку охорони праці промислової, пожежної та екологічної безпеки для захищеного здорового покоління».

Товстий Р.І.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Диканському  районі.

12.00

Фінальний концерт ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».