План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 липня 2018 року

24.07.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 липня 2018 року

9.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації.

11.00

Нарада щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 №512 „Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

11.00

Нарада в режимі скайп-конференц зв’язку  з  Міністерством соціальної політики України з питань організації проведення акції щодо протидії торгівлі людьми  „Лабіринт можливостей”.

Товстий Р.І.

9.00

Зустріч з координаторами програми „Кусаноке” Посольства Японії в Україні під час візиту до об’єктів області, для яких планується придбати реабілітаційне та медичне обладнання з метою створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та виділення спортінвентарю для розвитку Паралімпійського спорту.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

11.00

Участь у нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо будівництва будинків сімейного типу для дітей-сиріт, інклюзивних центрів освіти та розвитку сільської медицини.

11.00

Засідання робочої групи захисту професійної діяльності та свободи слова.

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

15.00

Регіональне засідання з питань тестового проведення  процедури застосування аграрних розписок за участі керівника проекту „Аграрні розписки в Україні” Хелен Фейрлемб.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

липня

Робоча поїздка до районів області та інспектування ходу проведення жнив.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

9.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

липня 10.00

Нарада з питань організації та проведення в області заходів у рамках відзначення Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Білокінь М.І., Бойко К.В.,

липня 10.00 – 12.30

Засідання „круглого столу” з питань використання електронної торгової системи „ProZorro, Продажі”.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

11.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Полтавській області за перше півріччя 2018 року.

2. Про стан виконання антикорупційного законодавства у Полтавській області за перше півріччя 2018 року.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Великобагачанському районі.