План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 січня 2017 року

23.01.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 27 січня 2017 року

10.00

Організаційно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

10.00

Семінар для викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) на тему: „Народнопісенна творчість на Полтавщині” з презентацією книги доктора мистецтвознавства Єфремової Л.О. „Народні пісні Полтавщини”.

Управління культури

облдержадміністрації

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підбиття підсумків функціонування системи цивільного захисту області та завдання на 2017 рік.

2. Про легалізацію заробітної плати та зайнятості населення, персональну відповідальність керівників місцевих робочих груп за підсумками роботи в 2016 році.

3. Звіт начальника управління Держпраці у Полтавській області Щербака Сергія Леонідовича про стан справ у галузі відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 667 та від 09.10.2013   № 964.

4. Звіти голів Решетилівської райдержадміністрації Перепелиці Романа Миколайовича та Чутівської райдержадміністрації Апряткіна Сергія Михайловича про забезпечення економічного та соціального розвитку районів протягом 2016 року.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

10.00

Засідання комісії з питань нагород при  облдержадміністрації.

11.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

15.00

Обговорення пропозицій Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації щодо роботи з проектами міжнародної технічної допомоги.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у м.Горішні Плавні.

9.00

Покладання квітів та проведення мітингу біля пам’ятника загиблим українським козакам з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.