План основних заходів облдержадміністрації на 23 - 27 вересня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 23 - 27 вересня 2019 року

10.00

Покладання квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтави та Дня міста.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

14.00

І засідання комісії з конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О. Гончара.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

облдержадміністрації.

15.00

Установча нарада робочої групи з проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Лубенської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

вересня

Комплексна перевірка стану здійснення виконавчим комітетом  Лубенської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадміністрації.

9.00

Особистий прийом громадян тимчасово виконувачем обов’язки голови облдерж-адміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада з начальниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад з актуальних питань розвитку освітньої галузі Полтавської області у 2019-2020 навчальному році.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Селекторна нарада щодо проблемних питань підготовки до опалювального сезону 2019-2020 року в частині повноважень обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України по Полтавській області, зокрема оскарження торгів, які проводяться суб’єктами теплопостачання області та розгляд повідомлень про державну допомогу.

Пругло О.Є.,

обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України по Полтавській області,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Чутівському  районі.

Товстий Р.І.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

10.00

Засідання колегії Державного архіву Полтавської області.

Білокінь М.І.,

Державний архів Полтавської області.

25 вересня

Інформаційна сесія у форматі відео-наради з представниками РДА та ОТГ

«Використання сучасних моделей та методів роботи забезпечення регіонального розвитку».

Питання:

• Про міжмуніципальне співробітництва: аналіз стану справ та подальші перспективи;
  • Про підготовку проектів для участі у відборі проектів секторальної бюджетної підтримки ЄС;
  • Ініціатива «Всеукраїнський громадський бюджет Полтавщини»: етапи проведення, алгоритм дій та ключові моменти.

Кім.621

14.00

Нарада з керівниками органів виконавчої влади щодо забезпечення своєчасності та в повному обсязі розрахунків з оплати праці та енергоносії закладів освіти.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації,

Департамент фінансів облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з визначення та встановлення статусу «учасник-доброволець АТО».

Пругло О.Є.,

комунальна бюджетна установа «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради.

10.00

Засідання робочих груп з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

13.00

Селекторна нарада  під головуванням Прем’єр-міністра України О. Гончарука з питань діяльності та взаємодії місцевих держадміністрацій з територіальними органами міністерств, центральних органів виконавчої влади, з метою забезпечення реалізації програм збалансованого регіонального розвитку, створення умов для залучення інвестицій та впровадження регіональних інвестиційних проектів.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації,

13.30

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

10.00

Обласний фестиваль-конкурс ігрових програм «Територія гри» серед учнів та вихованців закладів освіти області.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної призовної комісії.

обласний військовий комісаріат,

відділ оборонної роботи та взаємодії з  правоохоронними органами апарату облдержадміністрації.