План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 28 березня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 28 березня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про обґрунтованість встановлення вартості реалізації скрапленого газу для потреб населення у балонах, придбаного на спеціалізованих аукціонах, та забезпечення потреб населення області в скрапленому газі для побутових потреб протягом 2014 року та поточного періоду 2015 року.

2. Про готовність сільськогосподарських товаро-виробників до проведення комплексу весняно-польових робіт 2015 року.

3. Про проблеми та перспективи розвитку дорожнього господарства області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А., заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

9.30

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.30

Участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України А.П.Яценюка щодо стану виконання місцевих бюджетів у 2015 році, реалізації реформи міжбюджетних відносин, зокрема використання отриманого додаткового ресурсу, вдосконалення системи надання житлових субсидій населенню.

Головко В.А., Пругло О.Є.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у м. Кременчуці.

Товстий Р.І.

10.00

Відкриття обласного семінару організаторів І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

10.30

Семінар на тему: „Вдосконалення діяльності Центру надання адміністративних послуг” (за фінансової підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні).

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

13.30

Проведення відкритого уроку для студентів факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка  на тему: „Не прощаюсь з тобою, моя Україно!”, приуроченого до 90-річчя від дня народження письменника, літературознавця, краєзнавця та дослідника творчості Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка – П.П.Ротача.

Державний архів Полтавської області.

14.00

Відвідання дитячого відділення Обласного протитуберкульозного диспансеру з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань надання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва у місті Полтаві та Полтавському районі учасникам анти- терористичної операції на Сході України та сім’ям загиблих у цій операції.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

10.00

Семінар-нарада з питань впровадження аграрних розписок в області.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

10.00

Розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації з порядком денним: „Про підсумки роботи сфери культури області в           2014 році та завдання на 2015 рік”.

15.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

березня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

18.00

Сольний концерт солістки Полтавської обласної філармонії Олени Шевченко – „SOLO-ПРОМЕНАД”.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у м.Полтаві.

10.00

Проведення конкурсів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема читців „Поетична зірка”, народної хореографії „Джерела надії” та образотворчого мистецтва „Барви рідної землі” з нагоди Дня Гадяцького училища культури  ім. І.П.Котляревського.

13.00

Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2000 року народження.

18.00

Прем’єра вистави „Ревізор”, приурочена до Міжнародного дня театру.

10.00

Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-1997 років народження.

10.00

Чемпіонат області з греко-римської боротьби.