План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 28 лютого 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 28 лютого 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1.  Про забезпечення житлом, земельними ділянками учасників бойових дій, що потребують поліпшення житлових умов, сімей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час проведення антитерористичної операції в східних областях України.

2. Про вдосконалення функціонування мережі центрів надання адміністративних послуг з метою безумовного виконання Закону України „Про адміністративні послуги”.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А., заступники  голови облдержадміністрації.

12.00

Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 1995-2001 років народження

14.00

Нарада щодо реалізації, в рамках проекту               ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, проектів з поліпшення умов життя внутрішньо переміщеним особам, що мігрували до Полтавської області в зв’язку з військовим конфліктом на сході України.

Пругло О.Є.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

10.00

Засідання робочої групи з питань збереження та розвитку вулично-дорожньої мережі області.

Головко В.А., Товстий Р.І.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Відкриття фестивалю, присвяченого Міжнародному дню рідної мови.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

10.00

Проведення дня відкритих дверей.

Державний архів Полтавської області.

11.00

Нарада з питання „Про стан справ у хлібопекарській галузі області”.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

13.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Решетилівському районі.

Товстий Р.І.

13.00

Обговорення Ініціатив прозорості видобувних галузей області.

Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

10.00

Нарада щодо проведення в області  операції „Нерест 2015”.

10.00

Виїзна нарада щодо стану вирішення проблемних питань транспортного забезпечення.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань облаштування багатоквартирних будинків сучасними засобами комерційного обліку теплової енергії.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Виїзне засідання обласної спостережної комісії.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

лютого 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 2014 рік.

2. Про об’єкти незавершеного будівництва, що мають ступінь будівельної готовності не менше, ніж вісімдесят відсотків, та можуть бути пристосовані для потреб вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій.

3. Про надання соціального супроводу, оздоровлення і санаторне лікування та оформлення пільг учасникам АТО, які підлягають весняній демобілізації.

Головко В.А., заступники  голови облдержадміністрації.

13.00

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків      1999 року народження.

15.00

Нарада з питань функціонування Полтавського міського сміттєзвалища, розташованого на території Ковалівської сільської ради Полтавського району.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

лютого 18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

Товстий Р.І.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Карлівському районі.

10.00

Нарада з керівниками найбільших промислових підприємств-споживачів природного газу щодо скорочення споживання газу на 30%.

14.00

Засідання журі Відкритого конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції пам’ятного знаку для вшанування подій та учасників Майдану            2013-2014 років.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

9.00

Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні.

11.00

Чемпіонат області з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження.

11.00

ХХІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів та кадеток пам’яті дворазового чемпіона світу  І.В.Шемякіна.