План основних заходів облдержадміністрації на 23 – 29 жовтня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід реалізації Урядової Програми „Доступні ліки” в області.

2. Про результати роботи Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби у Полтавській області та шляхи удосконалення державного фінансового контролю.

3. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

12.00

Зустріч керівництва Полтавської області з активом громадських чорнобильських організацій щодо обговорення актуальних питань.

15.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору та інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

жовтня

Участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка.

Головко В.А.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

13.00

Семінар на тему: „Шляхи збереження автентичної вишивки „білим по білому” та рослинного килимарства селища Решетилівка, перспективи внесення їх до списку елементів нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО”.

Білокінь М.І.,

жовтня

Спеціалізована виставка до Дня працівників сільського господарства „АгроПром-Полтава”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

14.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Формування регіонального лідера-управлінця. Залучення молоді до державної служби”.

Білокінь М.І.

14.00

Відкриття персональної виставки живопису Парфенович Тетяни Геннадіївни (с. Балаклія, Великобагачанський район).

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання „круглого столу” з проблемних питань, що виникають при впровадженні заходів з енергозбереження та можливості залучення коштів  місцевих бюджетів, в т. ч.  на зниження відсоткових ставок.

Пругло О.Є.,  Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

жовтня

Виїзне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

„Міжсекторальний підхід у системному впровадженні структурних перетворень у галузі охорони здоров’я області”.

9.00

Покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників.

Заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Участь у виїзному засіданні колегії Міністерства соціальної політики України.

10.00

Урочистості з нагоди святкування 20-річчя від Дня заснування ДСХШІ І-ІІІ ступенів „Колегіум мистецтв у Опішні” імені Василя Кричевського.

жовтня

Семінар для батьків особливих дітей з діагнозом ДЦП, аутизм, тощо, в рамках проекту „Чужих дітей не буває”.

11.00

День китайської культури у м. Полтаві.

12.00

Вечір „Пам’яті Бориса Ілліча Олійника – 30 років разом”.

Білокінь М.І.,

Понеділок, 23 Жовтень, 2017