План основних заходів облдержадміністрації на 24 - 28 вересня 2018 року

25.09.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 24 - 28 вересня 2018 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

2. Про посилення контролю за законністю господарської діяльності лісгоспів області та перевезенням продукції лісового господарства автомобільним транспортом.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадмі-ністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності, для встановлення тарифів на комунальні послуги.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

вересня

«День апарату облдержадміністрації» в Диканській райдержадміністрації.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

10.00

Нарада з питань організації роботи регіональних ландшафтних парків «Диканський» та «Кременчуцькі плавні».

Департамент екології та природних

ресурсів облдержадмі-ністрації.

11.00

Засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

11.00

Засідання примирної комісії з питання вирішення трудового спору в колективі ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів».

облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання робочої групи для опрацювання документів підприємств та громадських організацій інвалідів, що отримали за попередній податковий рік валовий дохід в обсязі, меншому за 8400 мінімальних заробітних плат, щодо надання державної допомоги у вигляді пільг з оподаткування.

10.00

Регіональна нарада з представниками уповноважених органів містобудування та архітектури та новостворених органів держархбудконтролю.

Пругло О.Є.,

Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області.

10.00

Нарада з питань використання коштів  фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області та їх перерозподіл на 2018 рік.

Департамент екології та природних

ресурсів облдержадмі-ністрації.

10.00

Засідання експертного комітету конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністра-ції.

14.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

14.00

Навчання для державних службовців на тему: «Щорічне оцінювання».

Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Нарада з питання проведення процедури громадського обговорення детального плану території, яка розташована за межами населеного пункту, для будівництва субрегіонального полігону зі сміттєпереробним заводом у Полтавському районі.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання обласної комісії з питань державного фінансування підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

облдержадмі-ністрації.

10.00

Семінар з представниками юридичних служб райдержадміністрацій та структурних підрозділів  облдержадміністрації з питань практичного застосування норм чинного законодавства.

Бойко К.В.,

юридичний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

10.00

Кущовий семінар на тему: «Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та вирішення питань місцевого значення в умовах децентралізації».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністра-ції.

11.00

Засідання обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу області для надання фінансової підтримки  через механізм здешевлення кредитів.

облдержадміністра-ції.

10.00

Обласна нарада директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) «Підсумки навчально-виховної роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів  за 2017 – 2018 навчальний рік та завдання на 2018 – 2019 навчальний рік».

Департамент культури і туризму облдержадміністра-ції.

10.00

Нарада з питань відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом.

Пісоцький А.А.,

управління інфраструктури облдержадміністра-ції.

11.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Глобинському  районі.

вересня

Робоча поїздка в райони області з метою моніторингу проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення районними робочими групами.

облдержадміністра-ції.