План основних заходів облдержадміністрації на 24 - 30 червня 2019 року

24.06.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 24 - 30 червня 2019 року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язки голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про ситуацію, що склалася в пожежо-небезпечний період 2019 року в лісовому фонді області, та завдання щодо попередження лісових пожеж на території області.

2. Про реалізацію в області Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України».

3. Про стан забезпечення правопорядку під час проведення масових заходів за участю дітей, школярів та юнацтва, формування та  підтримання позитивного психологічного  мікроклімату в дитячому середовищі.

заступники  голови облдержадміністрації.

заступники  голови облдержадміністрації.

14.00

Засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністра-

9.00

Особистий прийом громадян  тимчасово виконувачем обов’язки голови облдержадміністрації.

10.00

Навчання членів окружних виборчих комісій з питань організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019.

Бойко К.В.,

відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністра-

10.00

Навчання державних службовців в рамках курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

10.00

Участь у відкритті «Open-space» у Подільському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Полтавській області.

Пругло О.Є.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

10.00

Участь у розширеному засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністра-

09.00

Покладання квітів до пам’ятника Івану Мазепі в                    м. Полтаві з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

Бойко К.В.,

відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністра-

11.00

Виїзна нарада в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці з питання проведення ремонтних робіт.

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністра-
ції
.

12.00

Обласне свято «Маріїна долина» та виставки-конкурсу творів жі­нок-художниць «Осяяні красою і талантом» на приз імені Марії Башкирцевої.

9.00

Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

керівники структурних підрозділів облдержадміністра-

18.00

Обласне свято «Козацької слави цілюще джерело» на честь козаків Говтвянської сотні.

16.00

Обласне свято «Пісенне джерело» на батьківщині Героя України, композитора, поета, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Олександра Білаша.