План основних заходів облдержадміністрації на 25 - 27 червня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 25 - 27 червня 2018 року

червня

Участь у тактичних навчаннях з бригадою територіальної оборони «Північна фортеця-2018».

Товстий Р.І.

13.30

Нарада з головами райдержадміністрацій з питань ремонту доріг місцевого значення.

Пісоцький А.А.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання обласної  міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати.

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

14.00

Засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

9.30

Засідання робочої групи з питань діяльності Фонду розвитку області.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Форум громадських рад Полтавської області.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

10.30

Інформаційний день з питань співробітництва України з НАТО.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь у селекторній  нараді в режимі відеоконференцзв’язку з питань виконання планів підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

8.30

Засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації з питання дітей, позбавлених батьківського піклування,  та стану захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, та осіб з їх числа.

Служба у справах дітей

облдержадмі-ністрації.

9.30

Засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Пісоцький .,А.,

10.00

Розширене засідання обласної комісії з питань організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Товстий Р.І.,

Управління з питань цивільного захисту облдержадмі-ністрації.

11.00

Участь у президії обласної ради.

Пісоцький .,А.,

11.00

Семінар з питання впровадження енергосервісу в житловому секторі «Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках Полтавської області».

Пругло О.Є.,

15.30

Покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» з нагоди 22-ї річниці Конституції України.

Заступники голови облдержадмі-ністрації.

9.00

Покладання квітів до пам’ятника Івану Мазепі з нагоди 22-ї річниці Конституції України.

Заступники голови облдержадмі-ністрації,

10.00

Обласне свято «Маріїна долина» та виставка-конкурс творів жінок-художниць «Осяяні красою і талантом» на приз імені Марії Башкирцевої.

16.00

Обласне свято «Пісенне джерело» на батьківщині Героя України Олександра Білаша.