План основних заходів облдержадміністрації на 25–29 серпня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 25–29 серпня 2015 року

25 серпня

9.00

Засідання робочої групи з проведення конкурсу «Туристична гостинність Полтавщини», який присвячено Дню туризму в Україні.

Департамент інфраструктури та туризму ОДА

9.00

Навчально-практичний семінар для керівників установ, підприємств, організацій, закладів та лідерів громадських організацій інвалідів — членів і партнерів Національної Асамблеї інвалідів України «Участь громадських організацій інвалідів у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення».

Управління містобудування та архітектури ОДА

10.00

Засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

10.00

Обласна конференція педагогічних працівників на тему: «Про підсумки роботи органів управління освітою та педагогічних колективів у 2014/2015 навчальному році та основні завдання на 2015/2016 навчальний рік».

Департамент освіти і науки ОДА

26 серпня

«Гаряча» телефонна лінія за участі першого заступника голови ОДА

9.00

Підписання Меморандуму порозуміння між Полтавською обласною державною адміністрацією, ПАТ «Аграрний фонд» та хлібопекарськими підприємствами області.

Пісоцький А. А., Товстий Р. І.,

Департамент економічного розвитку ОДА

9.00

Завершення навчально-практичного семінару для керівників установ, підприємств, організацій, закладів та лідерів громадських організацій інвалідів – членів та партнерів Національної Асамблеї інвалідів України «Участь громадських організацій інвалідів у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення».

Управління містобудування та архітектури ОДА

10.00

Перший заступник голови ОДА особисто прийматиме громадян.

9.00

Засідання комісії з надання статусу спеціальної сировинної зони.

Товстий Р. І.

11.00

Засідання круглого столу на тему: «Племінна справа у тваринництві».

Департамент агропромислового розвитку ОДА

15.00

Участь в урочистому відкритті Командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

Товстий Р. І.

29 серпня

10.00

Чемпіонат області з дзюдо серед молоді до 23 років та відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків і дівчат до 17 років.

Управління з питань фізичної культури і спорту ОДА