План основних заходів облдержадміністрації на 25 – 29 вересня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 25 – 29 вересня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

2. Про хід використання коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища у            2017 році.

3. Про реалізацію заходів із реформування системи державного управління автомобільними дорогами місцевого значення та виконання Програми розвитку дорожнього господарства у 2017 році.

4. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

5. Про призначення стипендій голови Полтавської обласної державної адміністрації спортсменам з інвалідністю.

6. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Пісоцький А.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Участь у нараді Мінагрополітики України з питань обговорення проекту Державного бюджету України, регіональних програм підтримки розвитку АПК на 2018 рік.

14.00

Засідання комісії з питань надання пільг в оподаткуванні підприємствам, заснованим громадськими організаціями інвалідів.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

15.00

Зустріч з представниками ПАТ „Крюківський вагонобудівний завод” з метою обговорення перспектив впровадження відповідних заходів „Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки”.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Участь у засіданні НКРЕКП щодо прийняття постанови про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ „Полтаваобленерго” (Кременчуцька ТЕЦ) на 2017 рік.

10.00

Засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

10.00

Засідання комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Полтавський обласний центр зайнятості

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

11.30

Участь у розширеному засіданні обласної призовної комісії.

Полтавський обласний військовий комісаріат

11.30

Відкриття обласного семінару-практикуму директорів позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напрямку „Шляхи співпраці позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у питанні еколого-натуралістичної освіти і виховання дітей та учнівської молоді”.

Департамент освіти і науки

15.00

Участь в урочистих заходах з нагоди 90-річчя від дня створення Полтавської обласної організації Українського товариства глухих.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

вересня

Участь у Національній консультації „Зупинка  ВІЛ/СНІДу в Україні” на запрошення Міністерства охорони здоров’я України та Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні.

Департамент охорони здоров’я

вересня

Свято до Дня усиновлення.

Служба у справах дітей

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Обласне свято до Дня працівників освіти.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

вересня

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Лубенському районі.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.

11.00

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

12.00

Урочисті заходи з нагоди 50-ї річниці створення Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету                  імені Юрія Кондратюка.