План основних заходів облдержадміністрації на 25 – 31 травня 2015 року

10.00

Спільне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з порядком денним:

1. Про реалізацію законодавчих актів щодо надання населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

3. Про проект Перспективного плану спроможних територіальних громад області.

заступники  голови облдержадміністрації.

13.00

Засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Товстий Р.І.

10.00

Участь у пленарному засіданні сесії Семенівської районної ради та представлені нового голови райдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань врегулювання реєстрації прав власності  на земельні ділянки лісогосподарського призначення.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання громадської ради при обласній державній адміністрації.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

13.00

Церемонія нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

14.00

Засідання робочої групи з питань розірвання договорів оренди водних об’єктів.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

9.00

Проведення другого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”.

травня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

травня

Участь у проведенні святкових заходів Останнього дзвоника у загальноосвітніх навчальних закладах області.

заступники  голови облдержадміністрації,

10.00

Відкриття Інформаційно-консультаційного центру Державної служби зайнятості Полтавського обласного центру зайнятості за участі Голови Державної служби зайнятості (керівника Центрального апарату) Кашуби Я.М.

Головко В.А.

11.00

Нарада щодо підготовки до участі області в Міжнародній агропромисловій виставці „Агро-2015”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

11.00

Обласне дитяче свято до Дня захисту дітей.

Служба у справах дітей облдержадміністрації.

13.00

Чемпіонат області з пляжного волейболу серед дівчат до 14, 16, 18 та 20 років.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

травня 18.00

Звітний концерт зразкового театру мод „Силует” та гуртка „Юний журналіст” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

14.00

Чемпіонат області з  веслування на байдарках і каное.

Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

18.00

Звітний концерт народного ансамблю фольклорно-стилізованого танцю „Плай” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

травня

Участь в урочистих заходах з нагоди випускних вечорів в навчально-виховних закладах області.

Заступники  голови облдержадміністрації,

9.30

Обласне свято кобзарського мистецтва „Взяв би я бандуру” на вшанування пам’яті кобзаря-земляка Ф.Д.Кушнерика (селище Велика Багачка).

10.00

Обласне свято „Зелене свято Гончаревого дитинства” на батьківщині письменника-земляка, громадського діяча Олеся Гончара (Кобеляцький район).

11.00

Концерт симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя.

11.00

Обласне свято „Прийди, прийди до мене, Неділенько Зелена!” до Дня Святої Трійці (селище Нові Санжари).