План основних заходів облдержадміністрації на 26 березня – 30 березня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 26 березня – 30 березня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території області.

2. Звіт про роботу Полтавської торгово-промислової палати за 2017 рік та завдання на 2018 рік.

3. Про стан децентралізації заходів із надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД.

заступники голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

10.00

Зустріч із автором підручника хімії Березан О.В. для керівників команд-учасниць Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Департамент освіти і науки облдержадмініст-рації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

12.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Оржицькому  районі.

14.00

Нарада щодо початку роботи комісії з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло- та водопостачання і водовідведення.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

15.30

Нарада щодо забезпечення впровадження нового механізму з надання пільг на проїзд.

9.00

Нарада із застосуванням відеозв’язку з проведення тренувань органів управління та цивільного захисту населення щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, які заплановано на квітень 2018 року.

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

10.00

Участь у відкритому обговоренні проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП ПОР «Полтававодоканал» на 2018 рік».

10.00

Участь у Першій Всеукраїнській конференції «Меди Межиріччя», присвяченій розвитку сільських територій шляхом впровадження механізмів створення місцевих кластерів, пов’язаних із галуззю бджільництва.

Товстий Р.І.,

Департамент  агропромислового розвитку облдержадміністрації.

10.30

Тренінг для керівників команд-учасниць Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії «Нова українська школа: виклики та здійснені кроки».

11.00

Участь у розширеному засіданні колегії Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

14.00

Засідання обласної робочої  координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника  голови  облдержадміністрації.

10.00

Участь у засіданні колегії Департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації з питання

«Про стан соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих  учасників АТО».

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Чутівському  районі.

11.00

Обласний огляд-конкурс театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

13.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

13.30

Засідання містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

15.00

Нарада щодо виконання ремонтних робіт у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Молитовний сніданок.

заступники голови облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації в Хорольському районі.

13.00-15.00

Засідання громадської ради при облдержадміністрації.

Громадська рада при облдержадмініст-рації,

Департамент  охорони здоров'я облдержадмініст

рації,

Департамент освіти і науки облдержадмініст

рації.

14.00

Святкове зібрання до 25-річчя науково-методичного журналу «Постметодика».

1 квітня

10.00

Культурно-мистецькі заходи з вшанування пам’яті М.В. Гоголя з нагоди 209-річниці від дня його народження.

Департамент культури та туризму  облдержадмі-

ністрації.