План основних заходів облдержадміністрації на 26 лютого – 2 березня 2018 року

26.02.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 26 лютого – 2 березня 2018 року.

10.00

Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного та соціального розвитку та виконання бюджету області за 2017 рік на виконання Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

2. Про збереження культурної спадщини Полтавської області, її розвиток та популяризацію.

3. Про розробку та реалізацію програм добровільного медичного страхування в регіонах України.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.00

Регіональний семінар на тему: „Реалізація державної політики у сфері будівельної галузі, містобудівної діяльності, поширення концепції універсального дизайну і безбар’єрності та збереження об’єктів культурної спадщини під гаслом „Зберегти, не можна зруйнувати”.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобуду-вання і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Відкриття  виставки „Дивовижний схід: мистецькі й історичні реліквії ХVІІІ ― ХХ ст. з народознавчих колекцій музею”.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

облдержадміні-страції.

11.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Як забезпечується безпека в громадах”.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

12.00

Участь у селекторній нараді Міністерства соціальної політики України з питань механізму використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

15.30

Семінар-тренінг з реалізації в області Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції „Відповідальність починається з мене”.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту

облдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії з питань нагородження при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

14.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації.

лютого 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови  облдержадміністрації.

11.00

Друга  наукова  конференція  „Село Жуки - батьківщина літописця Самійла Величка”.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

облдержадміні-страції.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Засідання комісії з надання матеріальної допомоги з обласного бюджету.

Департамент соціального захисту

населення облдержадмі-ністрації.