План основних заходів облдержадміністрації на 27–31 липня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу Центрів надання адміністративних послуг.

2. Про організацію роботи в області щодо надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 „Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї”.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдерж-адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та обласних служб.

15.00

Засідання обласної комісії з гуманітарної допомоги.

липня

Виїзний прийом громадян головою облдерж-адміністрації в Пирятинському районі.

Головко В.А.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Засідання координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

11.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

15.00

Нарада з питання „Про реалізацію на території  області механізму державної підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів щодо впровадження заходів з енергоефективності в житлових будинків” (в режимі відеоконференції).

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

10.00

Участь у засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за результатами роботи першого півріччя 2015 року.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Участь у спільному засіданні Президії обласної ради та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участю першого заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Виїзне спільне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним:

1.   Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за перше півріччя 2015 року.

2.   Про стан безпеки руху на автомобільному транспорті.

заступники  голови облдержадміністрації.

18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Урочисте відкриття житлового об’єкту для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в селищі Нова Галещина Козельщинського району, відновленого в рамках проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Пісоцький А.А.,

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

15.00

Урочистості з нагоди вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого.

Білокінь М.І.,

управління культури