План основних заходів облдержадміністрації на 27 квітня – 2 травня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 27 квітня – 2 травня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проекти обласних Цільових програм впровадження в Полтавській області ІІІ фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” на 2015-2017 роки, впровадження в Полтавській області ІІІ фази Швейцарсько-Українського проекту „Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO на 2015-2017 роки”.

2. Про проекти обласних Програм оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки та з реалізації молодіжної політики, підтримки сімей, забезпечення прав та  можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки.

3. Про стан проведення в області двомісячника охорони рибних запасів „Нерест-2015”.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Семінар щодо поводження з твердими побутовими  відходами за участі проекту DESPRO.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

13.00

Чемпіонат області з баскетболу серед  дівчат      2001 року народження.

Управління з питань фізичної культури і

спорту облдержадміністрації.

13.30

Нарада щодо розгляду проблемних питань з підготовки електричних мереж області до проходження осінньо-зимового періоду 2015-2016 року.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань установлення спортивно-ігрового майданчика на території м. Полтави біля ОЦЕВУМ.

Білокінь М.І.

10.00

Нарада з питань підготовки до участі у XXVII Міжнародній агропромисловій  виставці „Агро-2015”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

11.00

Засідання обласної робочої координаційної групи з питань 5погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

13.00

Нарада з питань підготовки планів та невідкладного вжиття заходів щодо поліпшення стану доріг комунальної власності та доріг місцевого значення.

Головко В.А., Пісоцький А.А.

14.00

Робоча зустріч з волонтерами-екскурсоводами щодо опрацювання пішохідної екскурсії „Полтава – духовна столиця України”.

Департамент інфраструктури

та туризму облдержадміністрації.

14.00

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат        2001 року народження.

Управління з питань фізичної культури і

спорту облдержадміністрації.

10.00

Спільне розширене засідання колегії облдерж-адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з порядком денним:

1. Про реалізацію законодавчих актів щодо надання населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт у господарствах області.

3. Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету області за І квартал 2015 року та завдання на поточний період.

10.00

VІІ обласний фестиваль-конкурс „Молодь обирає здоров’я”.

Департамент освіти і науки

10.00

Участь у пленарному засіданні двадцять восьмої  сесії обласної ради шостого скликання.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

травня

10.00

Обласне свято „Решетилівська весна” та виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва.

Управління культури

травня

14.00

Обласне свято „Барви Лемківщини” та фестиваль Лемківської культури.

Управління культури