План основних заходів облдержадміністрації на 27 листопада – 3 грудня 2017 року

27.11.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 27 листопада – 3 грудня 2017 року

листопада9.00

Нарада щодо підготовки проекту бюджету області на 2018 рік.

Головко В.А.

листопада10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Засідання Громадської ради при облдерж-адміністрації.

Головко В.А.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

15.00

Засідання комісії з питань розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Участь у всеукраїнському семінарі-тренінгу „Впровадження першого етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки”.

10.00

Нарада щодо організації та проведення в області заходів до Міжнародного дня волонтера та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14.00

Засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в Полтавській області.

17.00

Вечір пам’яті з нагоди 295-річчя від дня народження Св.Преподобного Паїсія (Петра) Івановича Величковського, видатного церковного діяча, архімандрита.

10.00

Нарада з питань виконання заходів „Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017-2021 роки” райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування Північно-Західного субрегіону.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

11.00

Обласний захід „Нам все під силу” з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Департамент освіти і науки

13.00

Зустріч із В’ячеславом Васильченком – сучасним українським письменником, майстром детективного жанру, а також журналістом, науковцем, педагогом.

листопада 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

12.00

Засідання „круглого столу” за участі Міністра соціальної політики України А.О.Реви на тему: „Нові можливості для кожного: як повернути на ринок праці дієздатних безробітних” в рамках реалізації пілотного проекту за підтримки Світового банку „Рука допомоги”.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації,

Полтавський обласний центр зайнятості

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Диканському районі.

Пісоцький А.А.

грудня

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

грудня

14.00

Гала-концерт переможців Відкритого конкурсу бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко.