План основних заходів облдержадміністрації на 27 лютого – 3 березня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 27 лютого – 3 березня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про проект регіональної Програми охорони довкілля Полтавської області на 2017 – 2021 роки.

2. Про стан реалізації в області окремих житлових програм.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

12.00

Презентація роману „Волковиці” та творча зустріч із сучасною українською письменницею, лауреатом премії „Коронація слова” Мариною Смагіною.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Пісоцький А.А.

10.00

Розширене засідання Регіональної ради по роботі з кадрами.

12.00

Семінар на тему: „Актуальні питання реалізації державної, кадрової та антикорупційної діяльності”.

12.00

Відкриття документальної виставки до 20-річчя відновлення Богослужінь у Свято-Успенському соборі м. Полтави.

Державний архів Полтавської області

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

11.00

Семінар-нарада з питань збереження пам’яток культурної спадщини Лохвицького району за участю фахівців обласних закладів культури та голів міськвиконкомів Лохвицького району.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

8.00

Семінар-нарада на тему: „Інструменти соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

10.00

Семінар-тренінг „Організація та надання культурних послуг в ОТГ” для керівників підрозділів з керівництва установами культури новостворених ОТГ Полтавської області.

11.00

Участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики України.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Обласний конкурс учнів хореографічних відділень початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Полтавської області „Срібний черевичок”.