План основних заходів облдержадміністрації на 27 травня - 1 червня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 27 травня - 1 червня 2019 року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід виконання обласної Програми оздо-
ровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки.

2. Про хід проведення в області двомісячника охорони рибних запасів «Нерест 2019».

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Виїзна нарада з питання підготовки та проведення обласного свята «Козацької слави цілюще джерело» на Шар-горі.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдерж-адміністрації.

10.00

Нарада з представниками агропромислового комплексу, дорожньо-будівельних організацій та нафтогазових підприємств щодо дотримання габаритно-вагових норм при перевезенні вантажів.

управління інфраструктури облдержадміністрації.

9.00

Навчально – методичні збори психологів ДСНС України на тему: «Психологічне забезпечення персоналу ДСНС та психологічний захист населення».

Білокінь М.І.,

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

14.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Круглий стіл із залученням представників громадськості з питань розвитку матеріально-технічної бази для здійснення національно-патріотичного та військово-спортивного виховання.

12.00

Урочиста церемонія відзначення переможниць та учасниць VI Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

13.00

Участь у засіданні конкурсної комісії щодо проведення другого етапу конкурсного відбору на заміщення вакантної посади генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

9.00

Обласне дитяче свято до Дня захисту дітей.

Служба у справах дітей

облдержадміністрації.

10.00

Інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної (професійно-технічної) освіти».

11.00

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.,

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

13.00

Круглий стіл з питань розвитку професійної освіти.

червня

10.00

Обласний фестиваль дитячої творчості «Миргородський квітограй».

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

червня

11.00

«Краєзнавчий арт вікенд» розважально - пізнавальний захід спільно з Українською академією лідерства і Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.