План основних заходів облдержадміністрації на 28 серпня – 1 вересня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 28 серпня – 1 вересня 2017 року

12.00

Участь в аудіоселекторній нараді Міністерства інфраструктури України щодо обговорення проблемних питань, які виникають під час реалізації експерименту щодо фінансового забезпечення розвитку автодоріг загального користування.

14.00

Засідання Комітету забезпечення доступності для інвалідів та інших маломобільних груп населення до соціальної та транспортної інфраструктур при облдержадміністрації з питань реалізації державної політики у сфері безбар’єрності і належного виконання зобов’язань за Конвенцією ООН про права людей з інвалідністю.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Засідання обласної Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Участь у роботі виїзної конкурсної комісії облдержадміністрації на заняття вакантної посади заступника голови Решетилівської райдержадміністрації Полтавської області.

Білокінь М.І.

11.00

Засідання Державної надзвичайної проти-епізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Спільне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації та ради регіонального розвитку з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за перше півріччя 2017 року на виконання Закону України „Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

2. Звіт голови Семенівської райдержадміністрації Федоренка Віктора Івановича про забезпечення економічного та соціального розвитку району.

3. Про стан виконання антикорупційного законодавства у Полтавській області за перше півріччя 2017 року.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

серпня

Участь у заходах до Дня знань та Свята першого дзвоника в навчальних закладах області.

Заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Хорольському районі.

11.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

15.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Р.І.Товстий,

Головне  територіальне управління юстиції в Полтавській області

к.506

13.00

Засідання робочої групи щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 09.08.2017 № 509 «Про робочу групу з перевірки правильності здійснення нарахувань за спожиті населенням послуги з централізованого опалення, а також дотримання вимог порядків, норм  і правил у сфері житлово-комунального господарства».

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури  та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

вересня

Заступники  голови облдержадміністрації

вересня

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.