План основних заходів облдержадміністрації на 28 січня – 2 лютого 2019 року

28.01.2019

План основних заходів облдержадміністрації на 28 січня – 2 лютого 2019 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан розвитку інклюзивної освіти та створення інклюзивно - ресурсних центрів у Полтавській області.

2. Про стан виконання у 2018 році обласної Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення області.

3. Про планування заходів щодо створення на базі Полтавського обласного військового комісаріату та районних військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

4. Інформація щодо підключення інтернет послуг до соціально значущих місць в районах.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

13.00

Відкриття фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

12.00

Участь у засіданні колегії Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації з порядком денним: «Підбиття підсумків роботи галузі охорони здоров’я Полтавської області за 2018 рік, реалізація та підтримка реформ у 2019 році».

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадмі-ністрації.

січня

Участь у виїзному засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення у м. Черкасах  та ознайомлення з роботою комунального неприбуткового підприємства «Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради» та комунального неприбуткового підприємства «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради».

Пругло О.Є.

10.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

11.00

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Товстий Р.І.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

11.00

Виставка до 101-ї річниці Героїв Крут «Віддали життя герої за нашу свободу».

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

11.30

Покладання квітів з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації,

10.00

Участь у відеоконференції Мінагрополітики з питань стану реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Департамент агропромислового розвитку

10.00

Мотиваційна зустріч зі студентами Української Академії Лідерства.

Головко В.А.,

структурні підрозділи облдержадміністрації (за списком).

10.00

Практикум «Підтримка впровадження реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Полтавській області»  для керівників галузі культури ОТГ Полтавської області та бібліотечних працівників.

13.00

Закриття фінального етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

15.00

Вебінар з питання застосування розробниками проектів регуляторних актів он-лайн сервісу для підготовки рішення щодо проведення аналізу регуляторного впливу регуляторного акта та тесту малого підприємництва.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдерж-адміністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

14.00

Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини.

11.00

Обласне свято «Гребінчина світлиця» до 207-ї річниці від дня народження Євгена Гребінки.