План основних заходів облдержадміністрації на 29 травня - 2 червня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 29 травня - 2 червня 2018 року

11.00

Зустріч з представниками Асоціації сприяння розвитку та співробітництву «Ізраїль-Україна та країни СНД».

Головко В.А., Товстий Р.І.

29 травня -

1 червня

Проведення тренінгів «Створення на місцевому рівні стійкої моделі надання медичних послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та людей, які живуть з ВІЛ».

Департамент  охорони здоров'я облдержадмі-

ністрації.

9.00

Робоча поїздка до Шишацької ОТГ з метою вивчення стану справ щодо поводження з твердими побутовими відходами та перевірка освоєння коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища у Шишацькому районі.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

10.00

Оперативна нарада з питання проведення робіт капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00

Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічні фінанси, державний та місцевий бюджети: гендерний вимір та соціально-економічний аналіз».

Департамент фінансів   облдержадміністрації,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту облдержадмі-ністрації.

10.30-16.00

Другий Полтавський регіональний форум міжмуніципального співробітництва за участі представників Комітету Верховної ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Головко В.А., Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

травня

Засідання громадської ради при облдержадміністрації.

Громадська рада при облдержадмі-ністрації.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна  лінія за участю заступника голови  облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання  комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для пільгових категорій громадян, а також членів їх сімей.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

11.00

Обласне свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Служба у справах дітей

облдержадмі-ністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

13.00

Нарада з окремих питань функціонування освітньої галузі за участі керівників органів управління освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

15.00

Засідання обласної координаційної ради з питання  контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації в Новосанжарському  районі.

Пісоцький А.А.

10.00

Нарада з питань фінансового стану підприємств житлово-комунального господарства комунальної обласної власності та потреби фінансування з обласного бюджету.

11.00

Нарада з питання підготовки та проведення заходів, присвячених 180-річчю з Дня народження видатного вченого О.Д.Бутовського.

Головко В.А.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадмі-ністрації.

11.00

Обласний фестиваль дитячої творчості «Миргородський квітограй».

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

14.00

Нарада з питання щодо розгляду Переліку проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я, що можуть реалізуватись за рахунок субвенції з державного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Обласне свято «Козацької слави цілюще джерело» на честь козаків Говтвянської сотні.

Пісоцький А.А.,

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.