План основних заходів облдержадміністрації на 3 – 7 липня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 3 - 7 липня 2017 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про об’єкти незавершеного будівництва, що обліковуються на балансі управління капітального будівництва облдержадміністрації.

2. Про заходи щодо забезпечення продовольчої безпеки та стабільності ситуації на ринку хліба в області на 2017/18 маркетинговий рік.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

ї

Заступники  голови облдержадміністраці

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

13.00

Засідання координаційної ради з моніторингу реалізації в Полтавській області проекту ПРООН/ЄС „Місцевий розвиток орієнтований на громаду”.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

14.00

Участь у засіданні президії обласної ради.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Участь у роботі виїзної конкурсної комісії облдержадміністрації на заняття вакантної посади заступника голови Глобинської райдержадміністрації Полтавської області.

10.00

Заходи для сільгосптоваровиробників в рамках Дня органічного поля.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

11.00

Участь у селекторній нараді Міністерства охорони здоров’я України.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації

10.00

Навчання щодо ознайомлення з порядком інформування НАЗК про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента та порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

10.30

Участь у засіданні колегії Управління містобудування та архітектури облдерж-адміністрації.

11.00

Земельні торги у формі аукціону на земельну ділянку водного фонду разом з водним об’єктом.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

13.30

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

14.00

Нарада з питань організації та проведення заходів щодо вшанування пам’яті українського державного, військового та політичного діяча, голови Директорії, Головного отамана військ УНР Симона Петлюри.

19.00

Обласне фольклорне свято „Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя” (с.Гоголеве, Шишацький район).

Управління культури

облдержадміністрації

11.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

14.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

15.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації