План основних заходів облдержадміністрації на 3–7 серпня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 3–7 серпня 2015 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань організації та проведення заходів з відзначення 150-річчя Полтавського товариства сільського господарства.

14.00

Засідання конкурсної комісії щодо заміщення вакантних посад державних службовців.

14.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Зубка щодо стану забезпечення учасників АТО земельними ділянками та підготовки і затвердження перспективних планів формування територіальних громад областей.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Засідання конкурсного комітету при облдерж-адміністрації з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області.

10.00

Засідання Координаційної ради з контролю за виконанням заходів щодо підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань підготовки навчально-практичного семінару для керівників та лідерів громадських організацій інвалідів – членів та партнерів Національної Асамблеї інвалідів України.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

9.00

Нарада щодо вирішення питань поводження з твердими побутовими відходами в м. Полтаві та Полтавському районі.

10.00

Пленум Полтавської обласної організації ветеранів.

Білокінь М.І.,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

11.00

Зустріч партнерів проекту USAID RESPOND з поліпшення якості надання послуг з питань ВІЛ/СНІДу уразливим групам населення в Полтавській області.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації.

11.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

серпня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

9.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

12.00

Участь у експертній зустрічі у форматі онлайн-конференції за участі керівництва центральних органів виконавчої влади, де відбудеться обговорення пріоритетів урядової політики з питань забезпечення законодавчого врегулювання та практичного запровадження фінансових інструментів на ринку сільськогосподарської продукції (аграрні розписки).

15.00

Участь у бізнес-конференції для малого та середнього бізнесу на тему: „Будуємо бізнес нової країни разом”.

серпня 18.00

Участь першого заступника голови облдерж-адміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Миргородському районі.

10.00

Нарада щодо виділення коштів з обласного бюджету для проведення заходів з енергозбереження в житлових будинках ОСББ та житлово-будівельних кооперативах області.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

12.00

Участь в урочистому відкритті „Свята меду”.